TRY  
Türkçe  

Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

Firmamızdan En kısa Araç Kiralama Süresi 24 saat 1 Gündür. Geri Teslim Gecikmelerinde Toplam 2 Saati Aşan Gecikmelerde Tam Gün Ücreti Ekstra Alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun Süreli Kiralama için en az Kiralama Süresi 30 Gündür. Özel Fiyat Uygulanır. Kiralama Fiyatı ve Koşullarına İlişkin Bilgi için +90 543 301 0 301 Numaramızdan Bizleri Arayabilirsiniz. Sizlere En Uygun Fiyatları Vereceğiz..

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

365 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet Veren Dalaman Ucuz Oto Kiralama Şirketimiz Dilediğiniz Gün ve Saatte Aracınızı Teslim Alabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Araç Teslimatımız Ücretsizdir.10 Km ye Kadar Araç Teslimatı da Ücretsizdir. 10 km yi Aşan Araç Teslimatlarında Sadece Maliyet Fiyatı Alınır.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az  22 yaş yaşını dolmurmuş olma ve 2 yıllık Ehliyete Sahip Olma Mecburiyeti Vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı Dışında Aracın Başkası Tarafından Kullanılabilmesi Ancak Sürücü Belgesi ve Kullanım Yaşı Kurallarına Uygun Sürücülerin Geçerli Kimlik ve Ehliyetlerinin Sözleşmeye Kaydı ile Mümkündür. Başka Kayıt Yoksa ve Kazanın Kaydı Olmayan Sürücü Tarafından Yapıldığı Tespit Edilirse Sigortalar Geçersiz Olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değilidir.

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Dalaman Ucuz Oto Kiralamaya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.dalamanucuzotokiralama.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -